1 | Borosnyay Bendegúz | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 25:55 | 0:00 |
2 | Tokaji Mónika | HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület | 30:46 | +4:51 |
3 | Ládi János | BTK Bakonyi Tájfutó Klub | 31:12 | +5:17 |
4 | Máthé Fanni | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 31:36 | +5:41 |
5 | Rostás Anikó | KAL Kalocsai Sport Egyesület | 32:06 | +6:11 |
6 | Iski Ferenc | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 32:20 | +6:25 |
7 | Lázár János | SAS Silvanus Sportegyesület | 33:13 | +7:18 |
8 | Molnár Julianna | EK Egyesületen kívüli | 34:03 | +8:08 |
9 | Molnár Emese | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 34:51 | +8:56 |
10 | Gera Krisztina | SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle | 36:42 | +10:47 |
11 | Csizmadia József | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 37:00 | +11:05 |
12 | Baranyi Anikó | MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club | 37:42 | +11:47 |
13 | Tóth Betti | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 37:59 | +12:04 |
14 | Szerencsiné Csamangó Jusztina | PUS Pusztamérgesi Sportegyesület | 38:10 | +12:15 |
14 | Bogdanovics András ifj. | HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület | 38:10 | +12:15 |
16 | Bereczky Marcel | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 38:17 | +12:22 |
17 | Huszár Petra | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 39:48 | +13:53 |
18 | Csoboth Mihály | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 41:51 | +15:56 |
19 | Rahner Anna | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 42:49 | +16:54 |
20 | Szalontai Soma | BSC Balatonfüredi Sport Club | 43:03 | +17:08 |
21 | Tankó Gyula Róbert | HOD Hód-mentor sport és műpártoló | 43:22 | +17:27 |
22 | Bokor Natasa | PVM Pécsi Vörös Meteor SK | 43:28 | +17:33 |
23 | Hideg Istvánné | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 43:38 | +17:43 |
24 | Majoros Zoltán | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 43:42 | +17:47 |
25 | Peltzer-Gyöngyösi Katalin | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 44:09 | +18:14 |
26 | Dörnyei Ágnes | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 48:33 | +22:38 |
27 | Nagy Bálint Attila | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 48:36 | +22:41 |
28 | Bogdány Miklós | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 49:13 | +23:18 |
29 | Ostorics Zsuzsanna | PSE Postás Sport Egyesület | 49:18 | +23:23 |
30 | Tóth Zsuzsanna | MAT Mazsola Tájfutó és Természetba | 49:39 | +23:44 |
31 | Avar Ildikó | TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho | 50:09 | +24:14 |
32 | Kotogány Ilona | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | 50:38 | +24:43 |
33 | Kovács Áron | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 50:43 | +24:48 |
34 | Divin Anna | XAYL Ady Líceum SC | 50:49 | +24:54 |
35 | Trócsányi Eszter | DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S | 50:56 | +25:01 |
36 | Nagy Norbert | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 51:04 | +25:09 |
37 | Hentes Ildikó | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 51:38 | +25:43 |
38 | Laczkó Attila | EK Egyesületen kívüli | 52:10 | +26:15 |
39 | Allwinger Tünde | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 52:20 | +26:25 |
40 | Péntek Gáborné | BSC Balatonfüredi Sport Club | 53:03 | +27:08 |
41 | Skropné Szuromi Éva | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 53:15 | +27:20 |
42 | Németh Jenő | BTK Bakonyi Tájfutó Klub | 53:34 | +27:39 |
43 | Bánfi Babett | HOD Hód-mentor sport és műpártoló | 53:57 | +28:02 |
44 | Rostás Irén | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 54:56 | +29:01 |
45 | Heuer Adrienn | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 55:51 | +29:56 |
46 | Nagyné Simon Ágnes | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 56:05 | +30:10 |
47 | Sápi Réka | EK Egyesületen kívüli | 56:42 | +30:47 |
48 | Kühn Edit | PVM Pécsi Vörös Meteor SK | 58:53 | +32:58 |
49 | Dalos Györgyi | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 61:15 | +35:20 |
50 | Ürge Boróka | EK Egyesületen kívüli | 61:22 | +35:27 |
51 | Gömöri Éva | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | 61:32 | +35:37 |
52 | Debnár Zsuzsanna | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | 62:08 | +36:13 |
53 | Pók Péter | DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S | 62:11 | +36:16 |
54 | Hatala Éva | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | 64:25 | +38:30 |
55 | Iskiné Sinka Ildikó | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 66:05 | +40:10 |
56 | Liskányné Jáhor Anikó | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 66:06 | +40:11 |
57 | Horváth Mihály | EK Egyesületen kívüli | 66:21 | +40:26 |
58 | Serény Zsuzsi | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 66:23 | +40:28 |
59 | Borbás Ágota Anna | KAL Kalocsai Sport Egyesület | 66:54 | +40:59 |
60 | Antal Péter | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 80:43 | +54:48 |
61 | Blaskó István | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 110:29 | +84:34 |
62 | Hanusz Mária | OSC Orvosegyetem Sport Club | 132:27 | +106:32 |
  |
| Raisz Vencel | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | hiba | |
| Kovács Nóra | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | hiba | |
| Ráduly Réka | SIR Sirályok Sportegyesület | n.i. | |
| Sejpes Gyula | MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club | n.i. | |
| Bujdosó István | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | n.i. | |
| Oszkóné Simon Ildikó | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | n.i. | |
  |
  |
  |