1 | Lázár János | SAS Silvanus Sportegyesület | 29:36 | 62:49 | 0:00 |
2 | Máthé Fanni | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 31:49 | 63:25 | +0:36 |
3 | Molnár Emese | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 29:06 | 63:57 | +1:08 |
4 | Tóth Betti | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 28:10 | 66:09 | +3:20 |
5 | Szerencsiné Csamangó Jusztina | PUS Pusztamérgesi Sportegyesület | 31:45 | 69:55 | +7:06 |
6 | Bokor Natasa | PVM Pécsi Vörös Meteor SK | 34:29 | 77:57 | +15:08 |
7 | Baranyi Anikó | MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club | 44:47 | 82:29 | +19:40 |
8 | Csizmadia József | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 46:05 | 83:05 | +20:16 |
9 | Bogdanovics András ifj. | HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület | 45:37 | 83:47 | +20:58 |
10 | Kovács Áron | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 34:47 | 85:30 | +22:41 |
11 | Dörnyei Ágnes | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 37:13 | 85:46 | +22:57 |
12 | Laczkó Attila | EK Egyesületen kívüli | 35:59 | 88:09 | +25:20 |
13 | Peltzer-Gyöngyösi Katalin | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 44:03 | 88:12 | +25:23 |
14 | Avar Ildikó | TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho | 42:42 | 92:51 | +30:02 |
15 | Tóth Zsuzsanna | MAT Mazsola Tájfutó és Természetba | 45:13 | 94:52 | +32:03 |
16 | Skropné Szuromi Éva | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 41:54 | 95:09 | +32:20 |
17 | Péntek Gáborné | BSC Balatonfüredi Sport Club | 48:50 | 101:53 | +39:04 |
18 | Nagy Bálint Attila | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 53:26 | 102:02 | +39:13 |
19 | Hentes Ildikó | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 53:47 | 105:25 | +42:36 |
20 | Ürge Boróka | EK Egyesületen kívüli | 44:26 | 105:48 | +42:59 |
21 | Németh Jenő | BTK Bakonyi Tájfutó Klub | 52:46 | 106:20 | +43:31 |
22 | Sápi Réka | EK Egyesületen kívüli | 51:44 | 108:26 | +45:37 |
23 | Divin Anna | XAYL Ady Líceum SC | 57:39 | 108:28 | +45:39 |
24 | Dalos Györgyi | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 50:13 | 111:28 | +48:39 |
25 | Heuer Adrienn | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 55:38 | 111:29 | +48:40 |
26 | Liskányné Jáhor Anikó | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 48:54 | 115:00 | +52:11 |
27 | Iskiné Sinka Ildikó | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 49:01 | 115:06 | +52:17 |
28 | Serény Zsuzsi | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 51:51 | 118:14 | +55:25 |
29 | Bánfi Babett | HOD Hód-mentor sport és műpártoló | 66:46 | 120:43 | +57:54 |
30 | Hatala Éva | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | 60:12 | 124:37 | +61:48 |
31 | Kühn Edit | PVM Pécsi Vörös Meteor SK | 68:17 | 127:10 | +64:21 |
32 | Antal Péter | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 48:58 | 129:41 | +66:52 |
33 | Hanusz Mária | OSC Orvosegyetem Sport Club | 74:51 | 207:18 | +144:29 |
  |
| Borosnyay Bendegúz | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | n.i. | | |
| Ráduly Réka | SIR Sirályok Sportegyesület | 46:40 | | |
| Bereczky Marcel | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | n.i. | | |
| Szalontai Soma | BSC Balatonfüredi Sport Club | hiba | | |
| Molnár Julianna | EK Egyesületen kívüli | n.i. | | |
| Ládi János | BTK Bakonyi Tájfutó Klub | n.i. | | |
| Borbás Ágota Anna | KAL Kalocsai Sport Egyesület | n.i. | | |
| Gera Krisztina | SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle | | | |
| Molnár Csaba | EK Egyesületen kívüli | 40:14 | | |
| Parádi Eszter | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 56:07 | | |
| Horváth Klára | EK Egyesületen kívüli | 36:19 | | |
| Maloschik Emma | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 39:54 | | |
| Kotogány Ilona | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | | | |
| Raisz Vencel | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | | | |
| Völgyesi Melody | EK Egyesületen kívüli | 32:25 | | |
| Molnár Boglárka | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 55:27 | | |
| Tokaji Mónika | HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület | | | |
| Csoboth Mihály | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | | | |
| Nagy Norbert | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | | | |
| Hegedüs András | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 52:30 | | |
| Czebeiné Nemes Bernadett | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | 77:43 | | |
| Gömöri Éva | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | | | |
| Bognár Máté | SIR Sirályok Sportegyesület | 34:50 | | |
| Károlyi Gyula | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 32:28 | | |
| Fey Klára | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | 42:15 | | |
| Rahner Anna | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | | | |
| Blaskó István | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | | | |
| Budai Ferenc | HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület | 42:50 | | |
| Pók Péter | DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S | | | |
| Horváth Mihály | EK Egyesületen kívüli | | | |
| Iski Ferenc | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | | | |
| Trócsányi Eszter | DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S | | | |
| Varsányi Kinga | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 27:31 | | |
| Allwinger Tünde | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | | | |
| Vékony Vanda | SIR Sirályok Sportegyesület | 21:31 | | |
| Juhász Júlia | ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö | 27:46 | | |
| Turcsánné Cseh Erzsébet | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 32:12 | | |
| Huszár Petra | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | | | |
| Szuromi Imréné | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 47:13 | | |
| Hanyicska Mihály | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 28:03 | | |
| Hideg Istvánné | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | | | |
| Bogdány Miklós | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | | | |
| Debnár Zsuzsanna | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | | | |
| Rostás Anikó | KAL Kalocsai Sport Egyesület | | | |
| Rostás Irén | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | | | |
| Jenei Margit | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 37:52 | | |
| Ostorics Zsuzsanna | PSE Postás Sport Egyesület | | | |
| Kovács Nóra | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | | | |
| Bereczky Olivér | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 24:57 | | |
| Nagyné Simon Ágnes | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | | | |
| Nagy Norbert | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 52:41 | | |
| Felföldi Tamás | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | 38:58 | | |
| Dudok Balázs | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | nfb | | |
| Ormay Péter | KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport | 75:52 | | |
| Szilágyi Zselyke Julianna | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | 45:35 | | |
| Skrop Róbert | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 26:46 | | |
| Zagyváné Dósa-Rácz Szilvia | VSM Victoria Sportegyesület Móraha | 31:46 | | |
| Tankó Gyula Róbert | HOD Hód-mentor sport és műpártoló | | | |
| Szklenár Eszter | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | 46:35 | | |
| Göbler Domonkos | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | 31:05 | | |
| Majoros Zoltán | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | | | |
| Sipos Gergely Máté | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 25:56 | | |
| Zsigmond Judit dr. | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | 49:57 | | |
| Oszkóné Simon Ildikó | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | n.i. | | |
| Bujdosó István | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | | | |
| Sejpes Gyula | MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club | | | |
| Molnár Tibor | EK Egyesületen kívüli | n.i. | | |
| Ngy Norbert | EK Egyesületen kívüli | n.i. | | |
  |
  |
  |