1 | Máthé Fanni | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 31:36 | 4 | 31:49 | 14 | 28:59 | 4 | 92:24 | 0:00 |
2 | Lázár János | SAS Silvanus Sportegyesület | 33:13 | 7 | 29:36 | 10 | 31:47 | 7 | 94:36 | +2:12 |
3 | Szerencsiné Csamangó Jusztina | PUS Pusztamérgesi Sportegyesület | 38:10 | 14 | 31:45 | 12 | 33:38 | 11 | 103:33 | +11:09 |
4 | Kovács Áron | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 50:43 | 33 | 34:47 | 19 | 34:17 | 13 | 119:47 | +27:23 |
5 | Bokor Natasa | PVM Pécsi Vörös Meteor SK | 43:28 | 22 | 34:29 | 18 | 42:24 | 33 | 120:21 | +27:57 |
6 | Csizmadia József | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 37:00 | 11 | 46:05 | 38 | 38:03 | 24 | 121:08 | +28:44 |
7 | Laczkó Attila | EK Egyesületen kívüli | 52:10 | 38 | 35:59 | 21 | 35:51 | 17 | 124:00 | +31:36 |
8 | Peltzer-Gyöngyösi Katalin | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 44:09 | 25 | 44:03 | 32 | 40:23 | 29 | 128:35 | +36:11 |
9 | Dörnyei Ágnes | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 48:33 | 26 | 37:13 | 23 | 43:46 | 35 | 129:32 | +37:08 |
10 | Skropné Szuromi Éva | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 53:15 | 41 | 41:54 | 28 | 35:55 | 18 | 131:04 | +38:40 |
11 | Baranyi Anikó | MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club | 37:42 | 12 | 44:47 | 34 | 53:37 | 54 | 136:06 | +43:42 |
12 | Nagy Bálint Attila | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 48:36 | 27 | 53:26 | 53 | 43:34 | 34 | 145:36 | +53:12 |
13 | Ürge Boróka | EK Egyesületen kívüli | 61:22 | 50 | 44:26 | 33 | 40:02 | 28 | 145:50 | +53:26 |
14 | Avar Ildikó | TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho | 50:09 | 31 | 42:42 | 30 | 56:09 | 55 | 149:00 | +56:36 |
15 | Németh Jenő | BTK Bakonyi Tájfutó Klub | 53:34 | 42 | 52:46 | 52 | 53:00 | 53 | 159:20 | +66:56 |
16 | Liskányné Jáhor Anikó | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 66:06 | 56 | 48:54 | 43 | 47:02 | 44 | 162:02 | +69:38 |
17 | Iskiné Sinka Ildikó | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 66:05 | 55 | 49:01 | 45 | 46:58 | 42 | 162:04 | +69:40 |
18 | Péntek Gáborné | BSC Balatonfüredi Sport Club | 53:03 | 40 | 48:50 | 42 | 60:59 | 59 | 162:52 | +70:28 |
19 | Divin Anna | XAYL Ady Líceum SC | 50:49 | 34 | 57:39 | 58 | 57:10 | 56 | 165:38 | +73:14 |
20 | Serény Zsuzsi | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 66:23 | 58 | 51:51 | 49 | 52:26 | 51 | 170:40 | +78:16 |
21 | Antal Péter | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 80:43 | 60 | 48:58 | 44 | 48:39 | 46 | 178:20 | +85:56 |
22 | Sápi Réka | EK Egyesületen kívüli | 56:42 | 47 | 51:44 | 48 | 70:44 | 64 | 179:10 | +86:46 |
23 | Hanusz Mária | OSC Orvosegyetem Sport Club | 132:27 | 62 | 74:51 | 62 | 91:49 | 65 | 299:07 | +206:43 |
  |
| Ládi János | BTK Bakonyi Tájfutó Klub | 31:12 | 3 | n.i. | | n.i. | | | |
| Bereczky Marcel | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 38:17 | 16 | n.i. | | n.i. | | | |
| Molnár Julianna | EK Egyesületen kívüli | 34:03 | 8 | n.i. | | 27:42 | 3 | | |
| Hentes Ildikó | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 51:38 | 37 | 53:47 | 54 | n.i. | | | |
| Tóth Betti | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 37:59 | 13 | 28:10 | 8 | | | | |
| Borosnyay Bendegúz | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 25:55 | 1 | n.i. | | | | | |
| Felföldi Tamás | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | | | 38:58 | 25 | 29:33 | 5 | | |
| Nagy Norbert | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | | | 52:41 | 51 | 39:17 | 26 | | |
| Dudok Balázs | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | | | nfb | | 59:32 | 57 | | |
| Ráduly Réka | SIR Sirályok Sportegyesület | n.i. | | 46:40 | 40 | | | | |
| Czebeiné Nemes Bernadett | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | | | 77:43 | 64 | 65:27 | 63 | | |
| Dalos Györgyi | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 61:15 | 49 | 50:13 | 47 | | | | |
| Völgyesi Melody | EK Egyesületen kívüli | | | 32:25 | 16 | n.i. | | | |
| Fey Klára | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | | | 42:15 | 29 | n.i. | | | |
| Károlyi Gyula | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | | | 32:28 | 17 | 34:06 | 12 | | |
| Bogdanovics András ifj. | HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület | 38:10 | 14 | 45:37 | 37 | | | | |
| Szalontai Soma | BSC Balatonfüredi Sport Club | 43:03 | 20 | hiba | | | | | |
| Bánfi Babett | HOD Hód-mentor sport és műpártoló | 53:57 | 43 | 66:46 | 60 | | | | |
| Molnár Emese | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 34:51 | 9 | 29:06 | 9 | | | | |
| Parádi Eszter | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | | | 56:07 | 57 | 52:54 | 52 | | |
| Raisz Vencel | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | hiba | | | | 51:27 | 49 | | |
| Heuer Adrienn | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 55:51 | 45 | 55:38 | 56 | | | | |
| Tóth Zsuzsanna | MAT Mazsola Tájfutó és Természetba | 49:39 | 30 | 45:13 | 35 | | | | |
| Borbás Ágota Anna | KAL Kalocsai Sport Egyesület | 66:54 | 59 | n.i. | | | | | |
| Hatala Éva | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | 64:25 | 54 | 60:12 | 59 | | | | |
| Jenei Margit | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | | | 37:52 | 24 | 45:24 | 36 | | |
| Turcsánné Cseh Erzsébet | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | | | 32:12 | 15 | 32:43 | 10 | | |
| Kühn Edit | PVM Pécsi Vörös Meteor SK | 58:53 | 48 | 68:17 | 61 | | | | |
| Debnár Zsuzsanna | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | 62:08 | 52 | | | | | | |
| Bogdány Miklós | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 49:13 | 28 | | | | | | |
| Hanyicska Mihály | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | | | 28:03 | 7 | | | | |
| Hevérné Fricska Ildikó | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | | | | | 46:21 | 40 | | |
| Hevér Csaba | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | | | | | 36:27 | 21 | | |
| Szilágyi Emese | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | | | | | 25:32 | 1 | | |
| Szilágyi Iringó | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | | | | | 46:17 | 39 | | |
| Bordács Krisztián | GTC Gerecse Tájfutó Club | | | | | 40:39 | 30 | | |
| Gera Krisztina | SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle | 36:42 | 10 | | | | | | |
| Barát Benedek | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | | | | | 39:49 | 27 | | |
| Gömöri Éva | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | 61:32 | 51 | | | | | | |
| Pápainé Poós Ildikó | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | | | | | 48:39 | 46 | | |
| Kotogány Ilona | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | 50:38 | 32 | | | | | | |
| Budai Ferenc | HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület | | | 42:50 | 31 | | | | |
| Rostás Anikó | KAL Kalocsai Sport Egyesület | 32:06 | 5 | | | | | | |
| Hideg Istvánné | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 43:38 | 23 | | | | | | |
| Hegedüs András | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | | | 52:30 | 50 | | | | |
| Maloschik Emma | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | | | 39:54 | 26 | | | | |
| Ostorics Zsuzsanna | PSE Postás Sport Egyesület | 49:18 | 29 | | | | | | |
| Blaskó István | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 110:29 | 61 | | | | | | |
| Tóbis Anita | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | | | | | 47:39 | 45 | | |
| Tálas József | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | | | | | 30:50 | 6 | | |
| Baracsi Luca | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | | | | | 26:53 | 2 | | |
| Tarsoly Tas Töhötöm | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | | | | | 95:11 | 66 | | |
| Gaschler Emma | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | | | | | 36:16 | 20 | | |
| Faggyas Zsófia | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | | | | | 40:45 | 31 | | |
| Baracsi Hanna | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | | | | | 32:16 | 9 | | |
| Molnár Boglárka | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | | | | | 61:03 | 60 | | |
| Török Anna Zsófia | EK Egyesületen kívüli | | | | | 51:45 | 50 | | |
| Heuer Adrienn | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | | | | | 60:21 | 58 | | |
| Horváti Réka | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | | | | | 46:22 | 41 | | |
| Okos Ernő | ETC Egri Testedző Club | | | | | 62:19 | 62 | | |
| Tóth Sándor | ETC Egri Testedző Club | | | | | 61:38 | 61 | | |
| Paskucz-Szathmáry Henrietta | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | | | | | 32:15 | 8 | | |
| Fazekas Gabriella | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | | | | | 47:01 | 43 | | |
| Marganits Sándor | TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho | | | | | 42:07 | 32 | | |
| Czigány Mátyás | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | | | | | 34:44 | 15 | | |
| Bácskai Eszter | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | | | | | 38:12 | 25 | | |
| Tokai-Kiss Zsófia | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | | | | | 37:13 | 23 | | |
| Kollár András | EK Egyesületen kívüli | | | | | 36:35 | 22 | | |
| Kovács Jeromos | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | | | | | 36:04 | 19 | | |
| Skrop Róbert | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | | | 26:46 | 4 | | | | |
| Kovács Nóra | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | hiba | | | | | | | |
| Skrop Anna | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | | | | | hiba | | | |
| Ormay Péter | KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport | | | 75:52 | 63 | | | | |
| Szilágyi Zselyke Julianna | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | | | 45:35 | 36 | | | | |
| Vékony Vanda | SIR Sirályok Sportegyesület | | | 21:31 | 1 | | | | |
| Huszár Petra | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 39:48 | 17 | | | | | | |
| Juhász Júlia | ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö | | | 27:46 | 6 | | | | |
| Sipos Gergely Máté | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | | | 25:56 | 3 | | | | |
| Szklenár Eszter | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | | | 46:35 | 39 | | | | |
| Zagyváné Dósa-Rácz Szilvia | VSM Victoria Sportegyesület Móraha | | | 31:46 | 13 | | | | |
| Marton Dorottya | SAS Silvanus Sportegyesület | | | | | 45:41 | 37 | | |
| Pálhegyi Orsolya | SAS Silvanus Sportegyesület | | | | | 34:54 | 16 | | |
| Göbler Domonkos | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | | | 31:05 | 11 | | | | |
| Dudok Bálint | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | | | | | 46:11 | 38 | | |
| Zsigmond Judit dr. | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | | | 49:57 | 46 | | | | |
| Kiss György | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | | | | | 50:39 | 48 | | |
| Bereczky Olivér | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | | | 24:57 | 2 | | | | |
| Nagyné Simon Ágnes | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 56:05 | 46 | | | | | | |
| Pesti Zsófia | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | | | | | 34:39 | 14 | | |
| Majoros Zoltán | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 43:42 | 24 | | | | | | |
| Tankó Gyula Róbert | HOD Hód-mentor sport és műpártoló | 43:22 | 21 | | | | | | |
| Pók Péter | DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S | 62:11 | 53 | | | | | | |
| Szuromi Imréné | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | | | 47:13 | 41 | | | | |
| Bognár Máté | SIR Sirályok Sportegyesület | | | 34:50 | 20 | | | | |
| Rahner Anna | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 42:49 | 19 | | | | | | |
| Rostás Irén | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 54:56 | 44 | | | | | | |
| Molnár Boglárka | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | | | 55:27 | 55 | | | | |
| Tokaji Mónika | HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület | 30:46 | 2 | | | | | | |
| Csoboth Mihály | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 41:51 | 18 | | | | | | |
| Nagy Norbert | GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo | 51:04 | 36 | | | | | | |
| Trócsányi Eszter | DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S | 50:56 | 35 | | | | | | |
| Iski Ferenc | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 32:20 | 6 | | | | | | |
| Horváth Klára | EK Egyesületen kívüli | | | 36:19 | 22 | | | | |
| Molnár Csaba | EK Egyesületen kívüli | | | 40:14 | 27 | | | | |
| Horváth Mihály | EK Egyesületen kívüli | 66:21 | 57 | | | | | | |
| Varsányi Kinga | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | | | 27:31 | 5 | | | | |
| Allwinger Tünde | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 52:20 | 39 | | | | | | |
| Bujdosó István | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | n.i. | | | | | | | |
| Kapitány Attiláné | PVM Pécsi Vörös Meteor SK | | | | | n.i. | | | |
| Ürge Boróka | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | | | | | n.i. | | | |
| Ngy Norbert | EK Egyesületen kívüli | | | n.i. | | n.i. | | | |
| Molnár Tibor | EK Egyesületen kívüli | | | n.i. | | n.i. | | | |
| Sejpes Gyula | MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club | n.i. | | | | | | | |
| Oszkóné Simon Ildikó | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | n.i. | | n.i. | | n.i. | | | |
| Vizi Imre | JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv | | | | | n.i. | | | |
  |
  |
  |