DAR éjszakai bajnokság 2013 rajtlista

Dél-alföldi Regionális Éjszakai BajnokságCs 2013.03.28. 10:38
Rajtlista kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
F/M 18B (8)6,5 km20 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
101Apostol Atanasov95XBLG Bulgarian junior national team0:00
102Dalos MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő4:00
103Dimitar Zhelyazkov96XBLG Bulgarian junior national team8:00
104Máriás Bence Dániel97MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club12:00
105Martin Ponev95XBLG Bulgarian junior national team16:00
106Üres Üres20:00
107Üres Üres24:00
108Üres Üres28:00
 
 
F/M 21A (11)8,4 km20 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
109Maksimovic Blazo79XORT OT RTANJ2:00
110Plohn MarkusXHNE HSV OL WR. NEUSTADT6:00
111Grassie Duncan id.00EK Egyesületen kívüli10:00
112Rativlav OlhavaXAKO ATU Kosice14:00
113Auer MichaelXHNE HSV OL WR. NEUSTADT18:00
114Krajcik MichelXAKO ATU Kosice22:00
115Mihályi Ferenc84TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:00
116Ringer StefanXAKO ATU Kosice30:00
117Üres Üres34:00
118Werner Péter73PVS Pécsi Vasutas Sportkör38:00
119Üres Üres42:00
 
 
F/M 21B (8)7,0 km18 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
120Smelik Martin96XAKO ATU Kosice3:00
121Gesztesi Zsolt80SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor7:00
122Péntek Mátyás94BSC Balatonfüredi Sport Club11:00
123Musinsky Tomas93XAKO ATU Kosice15:00
124Szőri Kornél76SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor19:00
125Üres Üres23:00
126Üres Üres27:00
127Üres Üres31:00
 
 
F/M 21BR (13)4,5 km14 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
128Ambrus Sándor70PVM Pécsi Vörös Meteor SK30:00
129Boros Imre77SSC Siketek Sport Club32:00
130Bojtor Szabolcs90DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S34:00
131Molnár AttilaHTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási36:00
132Filó Bernát90DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S38:00
133Kovács Zoltán67SIR Sirályok Sportegyesület40:00
134Bognár Márk84HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület42:00
135Marksteiner Martin00EK Egyesületen kívüli44:00
136Üres Üres46:00
137Üres Üres48:00
138Üres Üres50:00
139Savovic DejanXOIN SRB-1 Orienteering club DIF52:00
140Üres Üres54:00
 
 
F/M 35A (7)6,5 km20 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
141Reviczki Zsolt72HUF HUFEZE Pásztó32:00
142Kaltenbacher PierreXHNE HSV OL WR. NEUSTADT36:00
143Németi Tamás74SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor40:00
144Mátrai Róbert69SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle44:00
145Üres Üres48:00
146Üres Üres52:00
147Üres Üres56:00
 
 
F/M 45A (14)5,7 km16 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
148Tóth Károly60VTC Veszprémi Tájfutó Club23:00
149Aleksander Atanasov65XBLG Bulgarian junior national team25:00
150Lipphart-Kirchmeir HaraldXHNE HSV OL WR. NEUSTADT27:00
151Hegedűs Béla60SAS Silvanus Sportegyesület29:00
152Pollak Jozef60XAKO ATU Kosice31:00
153Köck Erwin61XHNE HSV OL WR. NEUSTADT33:00
154Bérczes Miklós67FMT FŐMTERV SK35:00
155Pataki Gábor67PVS Pécsi Vasutas Sportkör37:00
156NIGGLI Jurg67XOJU O Jura39:00
157Filó György63DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S41:00
158Rosinger Zsolt66PVS Pécsi Vasutas Sportkör43:00
159Üres Üres45:00
160Üres Üres47:00
161Üres Üres49:00
 
 
F/M 55 (15)4,5 km14 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
162Lux Iván46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C0:00
163Nagy György58PVM Pécsi Vörös Meteor SK2:00
164Pidner Valentin56XHNE HSV OL WR. NEUSTADT4:00
165Mayer Ewald57XHNE HSV OL WR. NEUSTADT6:00
166Üres Üres8:00
167Vincze István49HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület10:00
168Kaján László51FMT FŐMTERV SK12:00
169Komoróczki András51SAS Silvanus Sportegyesület14:00
170Kürti István57PVM Pécsi Vörös Meteor SK16:00
171Tóth Sándor51ETC Egri Testedző Club18:00
172Kuchta Jan53XAKO ATU Kosice20:00
173Bikki Sándor51VTC Veszprémi Tájfutó Club22:00
174Üres Üres24:00
175Üres Üres26:00
176Üres Üres28:00
 
 
F/M 65 (10)3,7 km11 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
177Gombkötő Péter dr.44TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:00
178Railimo Matti48XSOC SOCH Heinola18:00
179Blum László id.48SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor20:00
180Kovács András48HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület22:00
181Okos Ernő48ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu24:00
182Andrási Lajos48HER Balatonalmádi Herkules Sporteg26:00
183Bogdány Miklós39TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő28:00
184Üres Üres30:00
185Üres Üres32:00
186Üres Üres34:00
 
 
N/W 18B (8)3,7 km11 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
187Schwendtner Réka96SIR Sirályok Sportegyesület0:00
188Martina Dzhulieva95XBLG Bulgarian junior national team2:00
189NIGGLI Natalja01XOJU O Jura4:00
190Antoaneta Dyaksova95XBLG Bulgarian junior national team6:00
191Péntek Gréti96BSC Balatonfüredi Sport Club8:00
192Pataki Réka Dalida99PVS Pécsi Vasutas Sportkör10:00
193Üres Üres12:00
194Üres Üres14:00
 
 
N/W 21A (9)5,7 km16 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
195Varsányi Kinga94SIR Sirályok Sportegyesület3:00
196Kristina Ivanova93XBLG Bulgarian junior national team5:00
197Durcova IvanaXAKO ATU Kosice7:00
198Kristina Gotseva94XBLG Bulgarian junior national team9:00
199Kisháziné Zombory Erika78HOD Hód-mentor sport és műpártoló11:00
200Seeböck AnitaXHNE HSV OL WR. NEUSTADT13:00
201Üres Üres15:00
202Sales JayneXSUT South London Orienteers17:00
203Üres Üres19:00
 
 
N/W 21BR (11)3,5 km11 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
204Aschacher Angelika69XHNE HSV OL WR. NEUSTADT21:00
205NIGGLI Daria77XOJU O Jura23:00
206Spiegl Éva82SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é25:00
207Ódor Viktória72FMT FŐMTERV SK27:00
208Blum Henriette70SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor29:00
209Üres Üres31:00
210Üres Üres33:00
211Üres Üres35:00
212Üres Üres37:00
213Üres Üres39:00
214Üres Üres41:00
 
 
N/W 45A (10)3,5 km11 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
215Horváth Magda52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:00
216Fischer Mária52ARA Alba Regia Atlétikai Klub3:00
217Radics Anna65ETC Egri Testedző Club5:00
218Bacsó Piroska61MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba7:00
219Tóth Marianna67PVM Pécsi Vörös Meteor SK9:00
220Lux Ágnes51BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C11:00
221Lovas Ágnes67PVM Pécsi Vörös Meteor SK13:00
222Üres Üres15:00
223Üres Üres17:00
224Üres Üres19:00
 
 
Nyílt K / Open B (35)3,0 km8 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
225Buzás Gyula71FMT FŐMTERV SK0:00
226Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club2:00
227Kenéz Balázs73AOS Apex Optimista Sportegyesület4:00
228Fövenyessy Gabriella77FMT FŐMTERV SK6:00
229Liskány Diána86STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei8:00
230Barnáné Szabó Irén70KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü10:00
231Kéki Miklós52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor12:00
232Skrop Róbert71ARA Alba Regia Atlétikai Klub14:00
233Kovács Tibor79AOS Apex Optimista Sportegyesület16:00
234Kálmán Bendegúz Bence99SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor18:00
235Máriás Dávid Márk00MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club20:00
236Kálmán Gergő03SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor22:00
237Liskányné Jáhor Anikó61STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei24:00
238Üres Üres26:00
239Barna István66KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü28:00
240Péntek Márton00BSC Balatonfüredi Sport Club30:00
241Barna Szilvia95KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü32:00
242Brezovszky Péter79AOS Apex Optimista Sportegyesület34:00
243Nesitka Doris00EK Egyesületen kívüli36:00
244Mihály Gyöngyi71SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor38:00
245Barát László00EK Egyesületen kívüli40:00
246Cs.Kiss-Brezina Lajos76AOS Apex Optimista Sportegyesület42:00
247Dobó Szilveszter74EK Egyesületen kívüli44:00
248Fecz Andrea74FMT FŐMTERV SK46:00
249Szekeres Árpád82AOS Apex Optimista Sportegyesület48:00
250Üres Üres50:00
251Üres Üres52:00
252Üres Üres54:00
253Üres Üres56:00
254Üres Üres58:00
255Üres Üres60:00
256Üres Üres62:00
257Üres Üres64:00
258Üres Üres66:00
259Üres Üres68:00
 
 
Nyílt T / Open A (11)4,7 km12 ep
RajtszNévSzülKlubRajt
260Novák Martina88ETC Egri Testedző Club1:00
261Mika Salonen72XKOU Kouvolan Suunnistajat5:00
262Bodó Tibor82SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle9:00
263Bujdosó István64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:00
264Kiss Attila68SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:00
265Bujdoso Zoltan00EK Egyesületen kívüli21:00
266Üres Üres25:00
267Üres Üres29:00
268Üres Üres33:00
269Üres Üres37:00
270Üres Üres41:00